Sadrokartonárske práce sú práce, ktorých výsledkom je krásny a moderný vzhľad miestností. Sadrokartónom sa dajú vytvoriť rôzne tvary a využíva sa pri množstve úprav stropov a stien. Dá sa využiť a pri tvorbe rôznych zabudovaných úložných priestoroch . Sadrokartón je najrýchlejším a najjednoduchším riešením pri suchých výstavbách. Hlavné výhody sadrokartónu sú tvarovateľnosť, pevnosť, jednoduché rezanie, dlhá životnosť, izolačné vlastnosti, rýchla inštalácia, dokonca existujú aj sadrokartónové dosky, ktoré sa dajú využiť aj vo vlhkých alebo vonkajších priestoroch.  Samozrejme na kvalitnú inštaláciu sadrokartónu treba mať skúsenosti a zručnosti a na to sme tu mi!

Naša malá stavebná firma LUNOBAUTRANS, s.r.o zabezpečuje všetky druhy stavebných prác. Medzi ne patria aj sadrokartonárske práce.

Potrpíme si na kvalitu a preto naši zamestnanci odvádzajú kvalitnú prácu. Naše práce prevádzame v PREŠOVE a okolí ale po dohode pokojne vycestujeme aj ďalej. Každý pozná tento región a tak aj naše ceny sú tomuto prispôsobené.

Ponúkame Vám okrem stavebných prác aj možnosť nákupu materiálu za výhodné ceny. Spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi stavebných materiálov, ktoré nám vďaka veľkým odberom poskytujú výhodné ceny.