Naša malá stavebná firma LUNOBAUTRANS, s.r.o poskytuje profesionálny prenájom stropného debnenia a salovacích svoriek na vence pre vaše stavebné projekty. S našou spoľahlivou technikou a vybavením sme schopní zrealizovať železobetónové schodiská, stropné dosky a vence presne podľa požiadaviek zákazníka. Dôverujte nám pre kvalitnú a bezpečnú realizáciu týchto konštrukcií.

Prenájom stropného debnenia


Naša stavebná firma ponúka spoľahlivý prenájom stropného debnenia pre vaše stavebné projekty. S naším kvalitným debnením môžete dosiahnuť stabilné a bezpečné konštrukcie vo vašich budovách. Nech už plánujete výstavbu bytového domu, komerčného objektu alebo priemyselného závodu, môžeme vám poskytnúť presne to, čo potrebujete.

Prenájom šalovacích svoriek na vence


Náš stavebný podnik poskytuje profesionálny prenájom šalovacích svoriek na vence a zároveň sme odborníkom na realizáciu železobetónových konštrukcií, vrátane schodísk, stropných dosiek a vencov. S naším spoľahlivým a kvalitným vybavením dokážeme splniť všetky požiadavky zákazníka a zabezpečiť vám bezpečné a presné realizácie týchto stavebných prvkov. Dôverujte nám pre svoje projekty a získajte vysoko profesionálne výsledky.