Obkladačské práce od profesionálov


Na kvalitnú obkladačskú prácu je veľmi dôležité sa obrátiť na odborníkov, ktorí majú v tomto obore dlhoročné skúsenosti. Murovanie patrí k úplným základom pri výstavbe domu alebo bytu. Treba mu venovať dostatočnú pozornosť a vyberať si firmu, ktorá sa zameriava na tieto práce, v správnom pomere cena/kvalita.

Naši majstri, ktorí disponujú s niekoľko ročnými skúsenosťami v tejto oblasti predstavujú alfu a omegu našich prác – spoľahlivosť, čistota a precíznosť.

Odbornosť pri výkone obkladačských prác


Náš tím majstrov sa skladá len z tých najlepších odborníkov v oblasti murárskych prác a obkladačských prác. Dbáme na precíznosť, pretože vieme že ak sa práca v začiatočnej fáze ( murovanie) odvedie nekvalitne, následky sa prejavia pri nasledujúcich krokoch ako sú maliarske práce ( dať ako odkaz !) a podobne.

Pri práci používame overené technológie a materiály od firiem, ktoré patria k špičke na trhu. Tak isto ako pri obkladaní či pokládke dlažby – ušetrite čas, a zverte prácu našim odborníkom. Máme s obkladaním dlhoročné skúsenosti, ktoré sa odzrkadlia v každej jednej práci.

Čo môžete od nás očakávať ?


Vďaka dlhoročným skúsenostiam našich majstrov vieme pracovať rýchlo, kvalitne a efektívne. Poskytujeme individuálny prístup, dôslednosť pri každej práci a flexibilitu. Snažíme sa za každým dodržať vopred dohodnuté termíny všetkých prác tak, aby boli naši klienti spokojní.

Cenník murárskych a obkladačských prác


Cena murárskych a obkladačských prác býva väčšinou len orientačný. Cena za jednotlivé úkony závisí najmä od zložitosti, rozsahu prác, lokality, aký materiál sa pri murovaní použije – platí, že čím je materiál kvalitnejší, tým je cena vyššia. Vieme vám však určiť orientačnú cenu pri našej prvej konzultácií – vykonáme obhliadku bytu a následne určíme cenovú ponuku.