Naša malá stavebná firma LUNOBAUTRANS, s.r.o zabezpečuje všetky druhy stavebných prác, medzi ktoré samozrejme patria aj murárske práce. Potrpíme si na kvalitu a preto naši zamestnanci odvádzajú kvalitnú prácu a snažia sa prispôsobovať výsledok Vaším predstavám. Samozrejme v rámci stavebných postupov.

Murárske práce od profesionálov


Na kvalitnú murársku prácu je veľmi dôležité sa obrátiť na odborníkov, ktorí majú v tomto obore dlhoročné skúsenosti. Murovanie patrí k úplným základom pri výstavbe domu alebo bytu. Treba mu venovať dostatočnú pozornosť a vyberať si firmu, ktorá sa zameriava na tieto práce, v správnom pomere cena/kvalita.

Naši majstri, ktorí disponujú s niekoľko ročnými skúsenosťami v tejto oblasti predstavujú alfu a omegu našich prác – spoľahlivosť, čistota a precíznosť.

Odbornosť pri výkone murárskych prác


Náš tím majstrov sa skladá len z tých najlepších odborníkov v oblasti murárskych prác a murárskych prác. Dbáme na precíznosť, pretože vieme že ak sa práca v začiatočnej fáze ( murovanie) odvedie nekvalitne, následky sa prejavia pri nasledujúcich krokoch ako sú maliarske práce ( dať ako odkaz !) a podobne.

Pri práci používame overené technológie a materiály od firiem, ktoré patria k špičke na trhu. Tak isto ako pri obkladaní či pokládke dlažby – ušetrite čas, a zverte prácu našim odborníkom. Máme s obkladaním dlhoročné skúsenosti, ktoré sa odzrkadlia v každej jednej práci.

Ponúkame Vám okrem stavebných prác aj možnosť nákupu za výhodné ceny. Spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi stavebných materiálov, ktoré nám vďaka veľkým odberom poskytujú rôzne zľavy.